logo PF zvárač Kto je PF zvárač?


PF zvárač - HomeMade traktor

Vitajte na osobnej stránke PF zvárača.

Volám sa Peter Flaška, a už niekoľko rokov sa venujem práci s kovmi, ich obrábaniu a zváraniu. Táto práca sa postupne stala nie len mojim "hobby", ale aj určitou formou sebarealizácie.

Od malička som sa zaujímal o stroje a ich výrobu, opravy vylepšenia. Táto zvedavosť ma doviedla na štúdium odboru mechanik-nastavovač obrábacích strojov.
Po úspešnom ukončení strednej školy som niekoľko rokov pracoval ako CNC operátor a nastavovač vo firme orientovanej na výrobu komponentov pre nerezové zábradlia.
Neskôr ma zaujala aj samotná výroba nerezových zábradlí, ich zváranie, kompletizácia, samotná inštalácia a realizácie vlastných štýlov.

Osvojil som si technológiu zvárania pomocou metódy "TIG", ktorá je pri výrobe "čistých" tvarov nerezových zábradlí neodmysliteľnou súčasťou. TIG zváranie sa stalo pre mňa vysoko návyková záležitosť, ktorá podnietila aj moju túžbu vyrábať vlastné typy nerezových výrobkov. Postupne rozširujem svoje porfólio a prechádzam od "štandardných" štýlov nerezových zábradlí k tým viac či menej dizajnovým niekedy až umeleckým.
V súčasnosti mám slušné "portfólio" mojich výrobkov, ktoré som vyrobil pre redosť mojich kamarátov a známych na ich príbytky. Stačí si pozrieť galériu v ktorej je k nahliadnutiu časť mojich prác.
Ak Vás po prezretí môjho portfólia osloví nejaký konkrétny typ nerezového zábradia či francúzkeho balkónika alebo iného výrobku, neváhajte kontaktovať PF zvárača.
Rád príjmem nové výzvy a nápady... :)

Na čo slúži táto stránka


Ľudia ma často oslovujú, či nemám nejakú online galériu, kde by si mohli pozrieť moje výrobky a presne pre tento účel vznikla táto stránka.
Slúži predovšetkým na prezentáciu mojich záľub, výrobkov, prototypov, pokusov, nápadov a myšlienok.
Za tie roky som nazbieral mnoho skúseností s prácou s kovmi, čo sa snažím v súčasnosti zúžitkovať.

Momentálne sa venujem týmto prácam:


Certifikáty


  • Zváračský preukaz
  • Štátne skúšky
  • TIG (zváranie volfrámovou netaviacou elektródou v ochrannej atmosfére ZG-141-HL-32)


Zváračský preukaz Štátna skúška

logo PF zvárač | www.PFzvarac.sk | Peter Flaška - zvárač a obrábač kovov | email: pfzvarac@gmail.com | mob:+421 948 014 687 | Web flastin - all rights reserved.

PF zvárač-ProFi zvárač-Peter Flaška

Copyright © 2017 · All Rights Reserved · www.pfzvarac.sk